Új járványügyi szabályok

A Nemzeti Népegészségügyi Központ 2022.09.09-én kiadott utasítása alapján új járványügyi eljárásrendet alkalmazunk. [link]

Gyermekfelügyelet

Tisztelt Szülők!

A március 6-án megjelent 111/2021. Kormány rendelet értelmében az iskola digitális munkarend időtartama alatt biztosítja a gyermekfelügyeletet rendkívül indokolt esetben.
A szülő, törvényes képviselő kérelmét telefonon (63/850-032) vagy elektronikusan (fsebiskola@gmail.com) is benyújthatja az intézmény vezetőjének.
A rendelet 2 § alapján megkérjük a szülőket, hogy a gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben – különösen munkavégzés, védekezésben való részvétel – vegyék igénybe.

Köszönettel: Intézményvezetés

2021. 03. 07.

Digitális oktatatás

A 17/2021 EMMI határozat értelmében március 8-tól április 7-ig online oktatásra állnak át az általános iskolák. A rendelkezésünkre álló információkat a szokásos csatornákon (Kréta, iskolai weboldal, facebook, zárt osztálycsoportok) juttatjuk el Önöknek.

Kérdés esetén keressenek minket bizalommal!
Köszönjük az együttműködésüket!

2021. 03. 04.

Intézményi tájékoztatások, eljárásrendek, szabályok

Tisztelt Szülők, Tanulók!

A virológiai védekezéssel kapcsolatos információkat ezen az oldalon tesszük közzé.

Mindenkit kérünk, hogy csak hiteles forrásokból tájékozódjon!
Hivatalos tájékoztató oldal a koronavírusról: https://koronavirus.gov.hu/.
Az oktatással kapcsolatos híreket a  és a www.oktatas.hu felületeken keresztül követhetik.

2020.09.22.

Központi tájékoztatások

1. EMMI - Intézkedési terv a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről
  2. Hivatalos tájékoztató oldal a koronavírusról

További információk, tájékoztatások

1. Hogyan ismerhetjük fel a különbségeket? Koronavírus, influenza, nátha/megfázás vagy allergia?
  2. A fertőtlenítő kézmosás menete
  3. Az alkoholos kézbedörzsölés menete