Boldog Iskola

Intézményünk első alkalommal 2018 szeptemberétől nyerte el a Boldog Iskola címet.
A tematika fókuszában az áll, hogy hogyan lehet a negatív gondolkodásmódon változtatni, és a tanulásban egy optimista hozzáállást kialakítani a diákok körében. A Bagdi Bella nevével fémjelzett program során különféle boldogságfokozó technikákat sajátíthatnak el a gyerekek, mindezt a hagyományos értékek közvetítésével. Az optimizmus, a hála, a jó cselekedetek, a megbocsátás csak egy-egy példa arra, hogy a tanév során hónapról hónapra mely témákkal neveljük a nálunk tanuló diákokat a pozitív életszemléletre. Hiszünk az apró örömökben, melyekkel célunk egy fenntartható boldogság kialakítása mind a gyermekek, mind pedig a tantestület körében.